Arabalı Bebek Beşikleri

Bebek Beşik Modelleri

Kategori: Bebek Örgü Modelleri
Tarih: 19.02.2013 07:02
Okunma: 3.640kere okundu

Bebek Beşikleri
Hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olacak ve minicik bebeğinizin dünyaya gelmesiyle beraber önce anne ve babada olmak üzere aile bireyleri ve yakınlarını büyük bir heyecan sarmaya başlamaktadır. O minicik yavrunuzun doğumuyla birlikte hayatınız değişiyor ve en güzel günler sizinle oluyor. Onun doğacağı haberini alan anne ve babaları büyük bir heyecan sarıyor ve hazırlıklar başlıyor. Onun anne karnına düşmesiyle beraber kıyafetlerin alınmaya başlanması ve ona özel oda hazırlığına giren anne ve babalar bebekleri için en iyisini istiyorlar.

Çocuğunuz için en üst düzey sağlık koruması beşiğin üretilmesini isteyen ebeveynler, bebekleri için birinci sınıf ahşam kullanımını tercih ediyor. Alacağınız ürün bebeğinizin beşiği de olsa CE sertifikalı ve TSE kalite belgesine sahip olan beşiği almanız gerekmektedir. İster modern olsun ister klasik ve isterseniz ahşap olsun mdf’den üretilen en güzel beşiği yavrunuz için seçmeniz gerekmektedir. Odanızın ölçüleri doğrultusunda alacağınız beşiğinizi kendi dekorunuza göre de seçebilirsiniz.

Teknoloji o kadar gelişti ki, artık bebek beşiklerinin bile organikleri çıktı. Özel olarak tasarımı yapılan beşiklerde tamamen organik ahşap ve boya kullanılmaktadır. Kimse bebeğinin sağlığını tehlikeye atmak istemez. Beşikte bulunan keskin eğimler, sert ağaçlar ve mobilya boyası çocuğun sağlığını tehdit edebilir. Bunu önlemek için iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. 1. sınıf doğal ahşap kullanılan ve UNICEF’in bebek sağlığı için kullanılmasını belgelediği boyanın kullanıldığı firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Hayatta en çok değer verdiğimiz bebeğimizin sağlığı bizim için her şeyden daha önemlidir. Onun sağlığı için yumuşak ağacın kullanıldığı ve tamamen oval köşeler kullanılarak çarpmalarda dahi bebeğinizin cildine zarar vermeyecek beşikleri sizler için tavsiye ederiz. Özel mobilya tasarımları için bebeğinizin beşikte oyun oynarken parmaklarının sıkışmasını engellemek için de her ayrıntıyı düşünen firmalardan alışveriş yapabilirsiniz. 

Bebeğinizin rahat hareket etmesi açısından onun sağlığına göre üretilip üretilmemesi de önemlidir. Boyalı ürünlerden oluşan beşik alacaksanız aldığınız ürünün su bazlı olması da önemlidir. Bugünlerde büyüyebilen bebek beşikleri de çok modadır. İleriki yaşlarda aynı zamanda yatak olarak da kullanılan yataklar ebeveynler tarafından tercih edilen yataklar arasında sayılmaktadır.

Bebeğiniz için tasarlanan en güzel bebek beşik modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Hayatınızın en güzel dönemlerini geçireceğiniz bebeğiniz için en güzel beşik modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. En güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. En güzel günler sizinle olsun.

Resimleri tam boy görmek için resim üzerine tıklayınız.

 

 


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir